75. Loli secrets

19. října 2008 v 20:02 | Harajuku Lover |  Loli Secrets
Nový server na uploadování obrázků, už by neměly být problémy s Photobucketem. ^_^
Bože, vrací se mi Ta závislost na Loli secrets. :X xD


Pro ty, které jsou naštvané kvůli tomu, že Bodyline kradou designy, nechte toho. Tyhle dohady, že to, co dělají, je ilegální, by vůbec neměly existovat. Jste najednou všechny tak znechucené potisky, které byly ukradeny, a o to, že jsou tu jiné formy krádeží, se vy blbky vůbec nezajímáte.Zdravím znovu. Chtěla bych říct.. Přestaňte bránit ty holky z GTFOegl. Oni nejen, že si dělají srandu z těch, které si to zaslouží. Když jsem tam byla naposledy, utahovaly si z nějaké 11-tileté Lolitky. Tohle ne.


Nemůžu z toho, když tlusté lolity nosí potisky s jídlem.


Drahé EGL Comm!! Jsem vážně naštvaná, když vidím prodejní ceny za věci z Lucky Packů. Prosím prodávejte své věci za férové ceny. Nestály vás přece tolik, jako auto! Třeba tyhle předražené kraviny mě dorazily!

Tyhle šaty jsou jedny z těch ošklivých ale.. Nemůžu si pomoct, chci je D:

http://i37.tinypic.com/28hq41w.jpg

Moje poslední "nejlepší kamarádka" mi vrazila kudlu do zad tak brzo, jakmile měla příležitost. I když bylo naše přátelství převážně založeno na oblečení, moc dobře jsme si rozuměly a já si vždycky chvíle s tebou užívala. Prála bych si, abychom mohly být kamarádky a chodit ven v loli šatech i mimo srazy. Jsi tak úžasná a první lolita, kterou jsem tady potkala..vlastně..úplně první lolita vůbec... Tak co? Kamarádky?


Jsem považována za itu, ale nějak mě to neštve. Protože miluji svůj styl a vím, že je více originální než těch ostatních. :) Je mi líto holke, co se bojí, že je ostatní neuznají. Buďte samy sebou! To, že vás někdo nemá rád neznamená, že jste špatné! Pokud se vám to líbí, je to to jediné, na čem záleží.


Jak si mám vybrat?! $400 = HTDV nebo šaty mých snů ; $60 = 1 video hra nebo punčochy (1-2 páry) ; $400 = XBOX360 Elite nebo Halenka + Boty + Vííííc T__T


Vážně mě nezajímá, jestli jste moc vysoké nebo moc prsaté na to, abyste se vešly do značkových šatů. Pokud nejste tlusté, přestaňte fňukat a připadat si nevhodně, protože se nemůžete nasoukat do šatů, které se prodávají jen v JEDNÉ VELIKOSTI.


To, že bydlíte v Japonsku z vás nedělá nadlidi. Přestaňte být sprostí snobové.


Proč je tak těžké přijmout, že Gal Lolita a Hime Gal jsou styly založené na Lolitě? Myslím, že Deco Lolita je odporná, ale stále přijímám fakt, že je to samostatný styl. Proč všechna ta nenávist ke Gals, rori-chans?


"Nemusím používat make-up!" "Nemusím si holit ruce!" Vlastně si ani nemusíte mýt a česat vlasy nebo se sprchovat! Prostě to nedělejte! Jsou to jen divné standarty krásy naší společnosti! Oh, myslíte, že to není to samé? Měly byste o tom popřemýšlet. Normálně tu není důvod říkat lidem, aby používali make-up. Pozn.: Možná protože nikdo z nich není blbá anti-ženská kráva. Bublina: "Dvojité standarty, he he xDDD"


Pokaždé, když vidím tuhle ikonku, přepínám na další post.


Nechápu, proč mají některé Lolity potřebu být hnusné na někoho, protože je ignorant nebo nula. Co se stalo s decentním postrčením správným směrem? A navíc.. Věřím, že je veliký rozdíl mezi ignorantem a hloupou itou. Popisek vlevo: Ví líp vpravo: Spíš neví vůbec nic


Myslím, že lifestyle lolity jsou hloupé! A když je nějaké lolitě kolem 25-ti, potřebuje dospět, ne začít blog! Nesnáším už jenom ten název! Život princezny je velice neoriginální titulek. Její celý nápad už měl někdo předtím. Zdá se, že je to princeznosvký podvod. Zkráceně řečeno: Lifestyle lolity jsou neoriginální.


Vždycky jsem chtěla být lolita rádkyně, stylistka pro lolity. Vím, co vypadá esteticky dobře a myslím, že bych dokázala všem těm "itám" pomoct. Ale jsem přerostlá, sama bych lolitu nemohla nosit. Kdybych mohla nosit to oblečení, mohla bych být pro ostatní holky velkou pomocí... Jak by mohl mému názoru někdo věřit?


Nějak tvrdí, že je více výmluvná, než 99% těch, co se s ní hádají. Nikdo jí nebere vážně a když uvede nějaký dobrý, logický argument, VŠICHNI jí nazvou blbkou a odsoudí to, co musela napsat. Pravda je, že souhlasím s většinou toho, co říká. Chtěla bych mít její žaludek na to všechno! PS: Prosím otevřete členství v aesthetic lolis.


Vážně mě znechucuje, když vidím fotky, jak se domácí mazlíčci válí po značkových šatech. Nenechala bych své zvíře zvalchovat cokoliv z mého šatníku. Nikdy.


Baww! Podřezat si žíly! Zabít se! --> Pokoušely jste se někdy najít delší šaty, když jste z půlky nesnášely svůj život? AP: Oops! Zdá se, že jste moc vysoké na věci téhle značky! --> Stalo se vám to někdy?


Všude v kinech. Nikdo nebral spojení "hlavu-požírající" vážně. Až doteď. Mašle. Pssst.. Co to máte na hlavě? *Haru-chan padá pod stůl xDDD*Tohle jsou mé šaty snů. Vážně uvažuji o zmenšení prsou, abych se do nich vešla (nebo do jakýchkoli nerozšířených šatů...) Všichni říkají, že bych měla být pyšná na svou figuru. Ne! Nesnáším jí! Prostě chci nosit své zatracené šaty bez toho, abych se musela bát, že mi prasknou švy nebo šaty zničím! DX


Proč se všichni můžou zblátnit z toho, že Bodyline udradli jeden nebo dva designy... Ale když to udělá někdo jiný, je to okay? Kradení potisku je dokonale morální, pokud máte jméno a vysoké ceny? Co to má sakra být? Nad: Anna House. In the Starlight a Candy Violet. Po straně: MAM


Nemůžu brát getoffegl vážně, protože ta bruneta vypadá úplně jako moje máma. D:


Little Chilli Lolita Shop. Upřímně, myslela jsem, že bojkot Ling Lam byl přehnaná reakce. Její služby nejsou hnusné ke všem zákazníkům. Jsem si jistá, že dobré objednávky převažují nad těmi špatnými. Má spousto objednávek denně. Nemůžeme očekávat, že se bude vším zabývat. Je tu fakt, že nemá 100% angličtinu. Je mi špatně ze vší té nenávisti Ling Lam v téhle komunitě. Doufám, že nekončí s obchodem, protože spousta lidí si od ní stále odmítá cokoliv koupit. Měla jsem jí vážně ráda!


Jak můžu říct kamarádce, že její "lolita outfit" ve skutečnosti není lolita? Ale je to vážně hrozné se na něj dívat.


Od té doby, co se zajímám o Lolitu, jsem ušila precizně 50 sukní. A přestože vím, že mě to ničí, teď nemůžu přestat. Je to závislost honit se za látkami, krajkami a mašlemi... Hej, potřebuju pomoc! Ještě někdo jiný, kdo má stejný problém?


Všichni přispívající na loli_secrets (vy, co tajemství posíláte a vy, co je komentujete): zůstaňte jací jste. Miluju to, jak se zasměju všem těm blbostem, co se tady dějí. :D


Kenley Collins - Retrolita. Pokaždé, když jí vidím, tak jí usvědčuji z toho, že je lolita. Je super cute! A také se nechová hnusně!! Vždycky jsem říkala "Nenávidím jíí", ale tajně jsem chtěla, aby vyhrála Project Runway.

Drahé lolitky z celého světa... Je tak strašně těžké zkombinovat vzájemně ty správné kusy oblečení?! Pokaždé, když vidím lolitu, která špatně sladila oblečení, přeju si, abych se jí přes laptop mohla dotknout a vnuknout jí trochu citu! Vážně si myslíte, že vypadáte dobře ve svých nehodících se outfitech, které často obsahují více různých barev, než abych je mohla spočítat na prstech ruky? Myslím, že to je to, když někdo o někom říká, že nemá "žádný smysl pro módu". Často mi kazíte pohled na módu.


Tohle byl jeden z nejpopulárnějších účesů poslední doby mezi západními lolitkami... Je to roztomilé, ale fakt, že ho nikdo neumí udělat správně mě irituje. Z 50 lidí 10 dokáže tenhle účes vytvořit a 2 se hodí k obličeji. Na rovinu, objemné vlasové kreace nejsou pro každého a většina z vás v tom vypadá divně a nejvtipnější na tom je, že si každá myslí, jak je v tom hezká a cute. Přestaňte se snažit, když vám to nesluší. Nápisy kolem: Miluju svoje vlasy <3 Jak jsi to udělala?


Lolity jsou hnusné! Bojím se začít nosit lolitu, protože jsou tak sprosté! Loli = retardi. Americké lolity, chtěla jsem vám jen poděkovat za to, že mi znechucujete lolita módu každým dnem víc a víc. Nejen proto, že se neustále chováte jako blbky, jste oh tak ignorantské a nadřazené. (jako kdyby to bylo něco nového pro USA obecně) Jsem zahanbena, že jsem s vámi spojována, protože nosím Lolita módu... Prosím nechte si své špatné vlivy a odstěhujte se na vlastní ostrov.


Od té doby, co jsem si přečetla #13 na poslední secret post, byla jsem na egl_comm_sales každý den a čekala na "leaving lolita" sales post... Smutné na tom je, že jsem tam chodila asi 20x za každých 5 minut, neustále...jakmile dokončím tohle tajemství, jdu tam zase... Prosím udělejte někdo egl_comm_sales anonymní. :(


Drahá Metamorphose, prosím přestaň fetovat, když designuješ oblečení. Díky.


Byla jsem příjemně překvapená, když jsem zjistila, že můj psychiatr zná Gothic Lolitu. Pak si ze mě kamarád dělal srandu, že je to protože Lolity jsou bláznivé. Musím souhlasit, že je nás tu hodně, někoho s poruchami příjmu potravy a depresemi tu vidím každou chvilku. Potřebovaly bychom Skupinu Gothic Lolita Podpory. PS: Omlouvám se za hrozné grafické schopnosti. Byl to buď Frasier nebo Dr. Phil.


Nechápu ten povyk kolem Bodyline a jejich kradení potisků. Fruits Parlor je stejně ošklivý, tak proč se tím zabývat?


Jsem holka, ale jsem hodně vysoká a hubená. Mám hodně androgynoidní (oboupohlavní) vzhled, pokud se vyloženě nesnažím vypadat jako holka. A vážně nejsem lesba. Ale.. Chci nosit klučičí styly. Chci chodit městem s Lolitkou zavěšenou na mém rameni. Chci být něcí PRINC.

Musím sem dát ještě jedno související ze Zpovědnice:

Lol :D


Fotky bot jsou hrozné, ale myslím, že lepší, než vidět jejich obličeje.


Je to moje chyba, že americká ekonomie upadá. Všechny peníze jdou pryč ze země za lolita věci. Připadám si špatně. :<


Drahá Meto, je tu spousta gothic lolitek, které tě postrádají :(


Nesnáším chození na záchod v Lolita šatech! Pokaždé tam strávím hrozně moc dlouhou dobu, abych si nezašpinila šaty.


Teď, když používáme tinypic, všichni si tagují svá tajemství jako loli secret, loli secrets nebo lolisecrets. Díky. Bože. Když nejsou loli secrets zveřejněné včas, můžeme si je stejně přečíst. Přiznejte si to, jste taky rádi. <- Obrázek nesouvisí. Jenom miluju její vlasy, woah.
 


Komentáře

1 ManDy -> your loving SBéééčko :) ManDy -> your loving SBéééčko :) | Web | 19. října 2008 v 21:41 | Reagovat

Drahá Metamorphose, prosím přestaň fetovat, když designuješ oblečení. Díky.->> z toho sem nemohla xDD a ještě z těch bot xDDD

2 Hime Hime | Web | 21. října 2008 v 14:08 | Reagovat

U některých věcí jsem se nesmírně zasmála, jsem z toho nemohla :D

Ale třeba nechápu, proč do toho pletou himegyaru... Jasně, chápu třeba to, jak srovnávají hime gal s lolitou, ale třeba považovat beehive za lolita účes? Awwwww - zabííít!

3 ×× LucZizSecK ×× ×× LucZizSecK ×× | Web | 21. října 2008 v 14:23 | Reagovat

Ahojky ...!! Mas krasnej blog...

Nechtela by si spratelit blogy...? plosim napis na blog...

4 Biba Biba | 21. října 2008 v 19:22 | Reagovat

Ahoj, mám tvůj blog děsivě ráda a pomohlas mi abych se o Lolitu, ale hlavně Decoru začala zajímat víc, díky! Jsem tedy maličko noob... Aaale v angličtině noob nejsu a tak bych ti ráda přátelsky poupravila překlad :) V 6.tajemství odspoda ta holka píše: „androgenous look unless i try to look like a girl. And I am not at all gay.“ Mám tušení, že tim myslí: „androgynní vzhled, pokud se nesnažím vypadat jako holka. A nejsem ani trochu lesbička.“ Tak jsem to teda pochopila já! Páč se mi teda moc nezdá aby gay znamenalo kluk... Doufám, že to nechápeš jako kritiku (na kterou stejně nemám právo). Ještě jednou dík a navrhuju srázek v Praze ^_^

5 Ollinka ♥ SB *kisses* Ollinka ♥ SB *kisses* | Web | 21. října 2008 v 19:52 | Reagovat

waaw.. už se nedivim, že jsi to překládala tak dlouho.. x)

6 Biba Biba | 21. října 2008 v 20:25 | Reagovat

Já ty loli_secrets tak moc zbožňuju! co se tam člověk všechno neodzví :D

7 Harajuku Lover Harajuku Lover | E-mail | Web | 21. října 2008 v 22:07 | Reagovat

ManDy: Já si zamilovala Hlavupožírající mašli! xD

Hime: No, já bych řekla, že v Japonsku některé Lolitky jako Himegyaru vypadají.. Takže když chce nějaká lolita nosit bee hive, prosím.. Co nechápu je, že to tolik řeší.. :D

LucZizSecK: Proč ne? ^^

Biba: *headesk* Gay a guy se mi trochu popletlo, překlad opravím.. a díky.. Mimochodem sraz v Praze určitě bude!!! ^^

Ollinka: No.. xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama