74. loli_secrets

7. října 2008 v 19:32 | Harajuku Lover |  Loli Secrets
Gomenasai, ale u předchozích tří je problém s Photobucketem, takže je nemůžu přeložit.. Tenhle problém je celkem častý a tak admini Loli_secrets zvolili jiný server pro sdílení tajemství, tzn. už by se to nemělo opakovat. ^__^


Jsem silně přesvědčená o tom, že je jen jeden ženský otvor, do kterého by se měl penis strkat... Ale udělala bych COKOLIV pro tyhle šaty, klidně se i anál. Vyspala bych se se starším můžem, kdyby mi je zajistil. Cokoliv. Nikdy jsem nic nechtěla tak moc. K čertu s tebou BABY za to, že jste mi tohle provedli!!!!!!!

Lol.. Kam až se dá zajít, když popisujete svojí lásku k šatům. xD


Všeobecné Lolita designy jsou OK. Ale tyhle jsou ukradené. Je v pořádku jít na něčí DA & ukrást mu práci & považovat ji za svou? Nedostanou za to žádné peníze, tak je to v pořádku? FUCK OFF! P.S. Přestaňte s 34893278572 posts o Bodyline na EGL.


Omlouvám se, ale jistým způsobem miluji Bodyline.. I když není respektováno tak jako "couture" předražené značky... Vy si jenom kupujete vysačku na šatech.


Omlouvám se, ale... Nemám ten asijský fetiš, co je tak populární mezi západními lolitkami. Nenazývám kluky princeznami. Oni jimi nejsou a je to uhozený. Taky nejsem lesba. Mám pocit, že bych se za to měla omluvit, protože KAŽDÁ lolita na Zemi má ráda ostatní dívky... Kromě me. Oops. V Lolitě je vzácnost, aby se vaše sympatie nezakládaly na rase dotyčného. Skoro tak vzácné a nemódní jako mít ráda kluky. Menší text: Lolita komplex: Naprosto zkreslené vidění Asiatů. Symptomy zahrnují domněnku, že Asiaté jsou perfektní a že vztah s Asiatem by byl volný a nádherný. Vyhledejte okamžitou pomoc, když začne daná osoba říkat boifurendo, kawaii, sugoi, burando, race, arigatou, gomenasai, desu, watashi wa, neko a 'prince'.

Hm.. A nechcete mě třeba rovnou odvézt do blázince? xD


Nejím maso, ale MILUJI burgerlita (heh?!) Jsi tak roztomilá, tropiqalie!!!


Když začnete mluvit o nakupováí značkových šatů, mám chuť vybuchnout. Bylo by to ok, kdybyste nebyly ty největší ITY, které jsem kdy potkala.


Některé roztomilé Lolity jsou krávy. Byly byste tak perfektní, kdybyste nemyslely jako blbky a dělaly cokoli chcete.


Pro ty, kteří říkají "Jděte někam, nemusím být milá, abych byla Lolita a můžu být ta největší kráva na světě, když budu chtít, 24 hodin denně." Máte pravdu. Nemusíte být vůbec slušné, nikdy. Ale když si zvolíte být příjemná a dobře vychovaná k ostatním, ať už budete v Lolita šatech nebo bez nich, určitě to dělá ze světa lepší místo. Není to o "lifestylu". Je to o tom být slušnou lidskou bytostí. Prosím zkuste to.


Prosím vytrhejte si chlupy v nose! Na přiblížených fotkách vašeho obličeje vypadají monumentálně. Chcete být jako dáma? Začněte se svými chlupy v nose! Prokažte nám všem laskavost a vytrhejte je! Díky!


Bonnety jsou nechutné... na komkoli! (i na VÁS!)


Chodím cvičit a snažím se mít lepší jídelníček. Ale tolik se bojím, že až se dostanu do Japonska a zjistím, že se nevejdu do žádných loli šatů, budu zklamaná. Vím, že je to hloupé a můžu sehnat přešité šaty etc. Ale to není to, co chci a nechci být jen ita. Lolita je skoro jediná věc, které mě udržuje v mém mizerném životě a nikdy jsem ji pořádně neměla na sobě. Bože, já se tak bojím. Přilnula jsem k ní a jsem tím posedlá, abych zapomněla, že jsem ztratila všechny své přátele, a bolí to, když jen pomyslím na skutečnost, že do těch šatů nevejdu nebo mi nebudou slušet. Je mi to líto.


Tolik jsem usilovala o to, aby se můj ex přítel cítil stejně mizerně jako jsem se cítila já kvůli němu, myslela jsem, že by bylo úžasné, kdybych zničila jeho současný vztah a ukázala všem, jak špatný opravdu byl.. ale nějak jsem se chytla do nevěry, a já jsem ta milenka. Řekl mi, že jeho současná přítelkyně a já jsme byly jediné, kdo mu věřil, a když jsem to slyšela o jeho přítelkyni, zlomilo mi to srdce. Cítim se kvůli ní provinile. Ale stále v té roli zůstávám. Připadám si moc zkažená na to, abych nosila své lolita oblečení, cítím, že si nezasloužím všechny své milované roztomilé věci. A tohle všechno začalo jednou hloupou myšlenkou, abych se pobavila a cítila se lépe, ale cítím se ještě víc ztracená, než když jsem začala. Měla bych prodat celý svůj šatník. Nezasloužím si krásné věci.


Co bych skutečně chtěla je, přiblížit se k jednomu z těch kluků, co hledají dívku, kterou by mohli sponzorovat. Nemůžu si dovolit moc značkového oblečení. Jsem velice nespokojená s tím, jak vypadám. Chci být spokojená se svými fotkami! Chci být zbožňována jako ta sladká holka, sweet lolita, a následkem toho chci být zbožňována jako JÁ. Do toho, řekněte mi "Sni dál". Ale cítím, že jsem ztratila sama sebe a lolita (stejně jako další roztomilé styly a kostýmy) je moje všechno, můj cíl, být tak roztomilá jako ty šaty, které si můžu jen přát nosit. A na konci dne se už nechci cítit zanedbaně.


Jsem bi Lolita. Líbí se mi holky. Víc než kluci. Ale vlastně to ani nezpůsobila Lolita. I když moc moc miluji tu módu, nechtěla bych být s jinou Lolitou. Roztomilost a zfobenost patří mně, já jsem ta nejsladší. Já jsem ta jediná zbožňovaná. Připadám si, jako bych se stále prala o svou ženskost. Ta jediná žena musím být já. Závěr: Lolita = Neatraktivní (pro tuhle holku).


Byla jsem tak ŠŤASTNÁ, že jsem dostala tyhle šaty. Moje čínské kořeny a loli jsou mé dvě velké lásky. Jejich kombinace = VÝHRA. To bylo do chvíle, kdy jsem šla na sraz. Ostatní lolity mě nazývaly itou a civěly na mě. Zůstala jsem tam skoro celý den. Do té doby, než mě jedna holka nazvala ita-Chink a všichni se začali smát. Bojím se to říct někomu dalšímu, nechci začít hádku. Popisek u šipky k šatům: Líbí se mi to, ale na malé holce s brýlemi.


Mám trapné, ale důležité otázky, na které bych se chtěla zeptat na pride_lolita, ale nemůžu, protože všechny mé konzervativní & heterosexuální kamarádky mají tuhle komunitu ve friend listu! Dělají si z té komunity srandu a čekají na lesbickou akci. Jsem zoufalá.


Tohle nemá žádný účel. To oblečení už má ramínka nebo rukávy. Upřímně, myslím, že to vypadá hloupě.


Ita! Je tak ošklivá! Eww.. Taková hloupá nána! Sketa! ... Něměla jsem ponětí, do čeho se dostávám.


Zbožňuju tagování příspěvků ostatních!


Možná mám jen jedny šaty od Bodyline, zatímco vy máte skříň plnou značkových šatů. Ale pořád jsem roztomilejší, než vy, blbky. Značky nezakryjí vaši ošklivost. Vážně.

Jsem smutná a skoro znechucená, že si tolik lolitek myslí, že tohle nestydaté okrádání je skvělá novinka.


Můžu se malovat jak chci! Koho zajímá, jestli to "je podle pravidel". Navíc, není kreativita částí módy? Takže co když se mi líbí červené rty, růžově červené tváře jako z 18.století a tmavé oční stíny spolu se sweet? Je to moje věc, tak mě nechte na pokoji!


Pomoc! Stává se ze mě brandwhore!


Nesnáším to, kolikrát byl tenhle obrázek použit jako tajemství. Prosím najděte si víc fotek!!!
 


Komentáře

1 Ollinka ♥ SB *kisses* Ollinka ♥ SB *kisses* | Web | 7. října 2008 v 20:09 | Reagovat

Ahoojk.. jsi ve třetím kole SONB.. x)

http://ollinka.blog.cz/0810/3-kolo-sonb-hlasovani

2 ManDy -> your loving SBéééčko :) ManDy -> your loving SBéééčko :) | Web | 7. října 2008 v 20:49 | Reagovat

hey tka otj e hustý ...ta hamburgerlolita :D

3 KiyoTo KiyoTo | 8. října 2008 v 17:05 | Reagovat

nos a hamburgerlolita xDD strašně se mi lolita líbí ale nelíbí se mi jak se k sobě některý chovaj >.<  pak to vypadá jako spolek namyšlenejch slepic!

4 Harajuku Lover Harajuku Lover | E-mail | Web | 9. října 2008 v 19:05 | Reagovat

Ollinka ♥: Jop, už sem si všimla, ale díky. ^-^

ManDy: Hamburgerlolita mě dostala.. Chvíli sem na to tajemství zírala a hledala v něm skrytej smysl. xD "přece nemůžu fakt myslet hamburger" xD

KiyoTo: Asi tak.. Naštěstí se tahle věc ještě do české loli komunity nedostala.. aspoň pokud vim. ^^

5 Hime Hime | Web | 10. října 2008 v 20:24 | Reagovat

To je super :D Mě to tak baví číííííst

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama